psycholog Dominika Heller


Dominika Heller

W życiu ważna jest dla mnie wolność, ekscytacja i pasja. Zawodowo zajmuję się realizowaniem mojego marzenia z dzieciństwa: aby wszyscy ludzie na świecie byli szczęśliwi 😊 oczywiście w mikro skali mojego wszechświata.

Z wykształcenia jestem: psychologiem, doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy, pośrednikiem nieruchomości, trenerem umiejętności psychospołecznych, terapeutą TSR.

W swoim życiu realizowałam każdy z wymienionych powyżej zawodów. Pracowałam jako psycholog w szkole, na uczelni wyższej, realizowałam wiele projektów aktywizacji zawodowej i społecznej, prowadziłam szkolenia, wykłady i indywidualne wsparcie. Pracowałam jako pośrednik i inwestor nieruchomości. Długo by jeszcze wymieniać.

Przez większość życia próbowałam włożyć siebie w szablon i myślałam, że powinnam zdecydować się na jedną rzecz w swoim życiu, wyspecjalizować się. Moja natura była jednak silniejsza i dzięki temu dziś doświadczam pełni swojej różnorodności, widzę jak bogactwo moich doświadczeń i wykształcenia pozwala mi skutecznie pomagać innym w wielu różnych tematach. Wszystkie klocki układanki pasują do siebie jak Yin i Yang, wystarczy zaufać swojej głębi. Tego właśnie uczę swoich klientów: usłyszeć ten głos i podążać za nim mimo lęku, zaufać i żyć spełnionym oraz szczęśliwym – to jest Twoje i Moje przeznaczenie na tej planecie.

Yin i Yang

 

Jakie są podstawowe obszary moich zainteresowań:

  • Psychologia i rozwój duchowy – indywidualne wsparcie w rozwoju osobistym i kreowaniu dobrego życia, wierzę że łączenie różnych nurtów i podejść w procesie pomagania może przynieść prawdziwe spełnienie.
  • Feng shui – jak stworzyć przestrzeń która sprzyja rozwojowi, obfitości, zdrowiu oraz szczęściu jego mieszkańców, wykorzystuję też feng shui do wspierania w aktywowaniu ważnych przemian życiowych moich klientów podczas sesji indywidualnych.
  • Szkolenia i warsztaty – kocham miękkie i głębokie obszary takie jak praca z ciałem, terapia tańcem lubię też jednak twarde biznesowe tematy jak np. negocjacje, konflikty a także spółki z o. o.
  • Tworzenie CV z duszą – aktualnie największa moja pasja, połączenie doradztwa zawodowego z duchowością i psychologią. Uczę jak tworzyć niepowtarzalne, pachnące Twoją duszą i przede wszystkim efektywne CV. Pokazuję jak skutecznie szukać pracy i osiągać sukcesy podczas rozmów rekrutacyjnych.
  • Od niedawna jestem także pisarką: stworzyłam „Dziennik praktyki małżeńskiej”, którego celem jest umacnianie związku, rozkwitanie w tym związku oraz radzenie sobie w kryzysach, jest to moje piękne dziecko z którego jestem niezwykle dumna i głęboko poruszona jego powstaniem.

Jeśli borykasz się z jakimiś trudnościami, to pamiętaj że tam jest dla Ciebie ukryty prezent, trzeba go tylko odpakować. Czasem jednak ciężko samemu to zrobić. Ja bardzo lubię rozpakowywać prezenty i chętnie pomogę rozpakować prezent dla Ciebie 😊

Gdzie można się ze mną spotkać?

Zapraszam do mojego gabinetu na Starym Rynku w Bydgoszczy

spotkanie w gabinecie

Jak również na specjalnie sesje w ogrodzie, otoczenie zieleni sprzyja skupieniu na tu i teraz, łatwiej też wejść w stan relaksu i odprężenia. Ogród podzielony jest na różne części tematyczne, jednak sesje odbywają się zazwyczaj w ogrodach Japońskich, gdyż zaprojektowane są one zgodnie z zasadą feng shui, co pozytywnie wpływa na energię do głębszej pracy.

spotkanie w ogrodzie

Prowadzę również sesje on-line

Zapraszam 🙂