Magdalena Przybylak

Magdalena Przybylak

Nazywam się Magdalena Przybylak – Jestem PASJONATKĄ ŻYCIA.
Życie jest dla mnie fascynującą i zaskakująca podróżą, a droga jest równie ważna jak cel.

Jako ekonomista z pierwszego wykształcenia, wiele lat pracowałam jako menadżer w dużych korporacjach. Stale jednak kształciłam się w kierunku coachingu i mentoringu.

Obecnie jestem certyfikowanym Coachem, trenerem kariery i doradcą rozwoju osobistego. W połowie mojego życia postanowiłam zrealizować moje marzenie z czasów młodości i obecnie studiuję psychologię. Kończę kierunek – Pomoc psychologiczna i systemowe terapie rodzinne na Uniwersytecie SWPS oraz Terapie Skoncentrowane na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Realizuję również wiele projektów, dzięki którym wspieram ludzi w rozwoju oraz trudnych życiowych sytuacjach.

Moją pasją jest stały rozwój i poznawanie siebie i otaczającego nas świata. Czuję się spełniona, kiedy wspieram moich Klientów na drodze rozwoju i cieszę się z efektów jakie osiągają. W procesie skupiam się na poszukiwaniu rozwiązań, zasobach czyli talentach, wartościach, mocnych stronach i potencjałach, które są w każdym z nas. Jednak często niewspierające przekonania blokują nas przed efektywnym działaniem i życiem takim jakie chcemy prowadzić.

Moja Misja

Wspieram Ludzi w zmianach życiowych i zawodowych, poszukując rozwiązań, które prowadzą do: skutecznego osiągania celów, uświadomienia sobie zdolności do realizacji własnych aspiracji, odkrywania własnych talentów i potencjału. Najważniejsze, aby ludzie doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ.

Moje wartości

  • rodzina
  • rozwój
  • wspieranie innych
  • niezależność
  • odpowiedzialność
  • autentyczność
  • bogactwo
  • empatia
  • samodyscyplina i konsekwencja

Moja droga zawodowa

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, gdzie ukończyłam kierunek Zarządzania i Marketingu.
Jestem certyfikowanym coachem, posiadam Certyfikat Coaching and Training House w Katowicach, firmy posiadającej akredytację International Coach Federation.

W trakcie mojej ponad 20 letniej kariery w korporacjach finansowych, głównie w Deutsche Banku, miałam okazję zarządzać i współpracować z wieloma wspaniałymi Ludźmi.
Moja praca polegała głównie na wspieraniu ich, motywowaniu i zachęcaniu do wyjścia poza strefę komfortu, tak aby wykorzystali zasoby i potencjały, które w sobie mają.

Budowałam długoterminowe relacje biznesowe zarówno z klientami korporacyjnymi, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi.
Zasad biznesu i relacji uczyłam się rozpoczynając karierę od stanowiska Opiekuna Klienta, poprzez departamenty ryzyka kredytowego, szkoleń, dochodząc do stanowiska Dyrektora Oddziału.
Jednak zawsze w relacjach biznesowych fascynował mnie Człowiek, jego ograniczenia i możliwości, talenty, charaktery i osobowości.
Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi pogodzić te dwa ważne dla mnie obszary – Biznes i Człowiek w całej okazałości i z całym otaczającym go światem.

Dlatego w pewnym momencie mojej drogi zawodowej podjęłam decyzję o budowaniu i rozwijaniu własnej firmy.
Nazwę Donum Animo – co znaczy z łac. Dar umysłu – zawdzięczam mojej Córce Zuzannie, która swoją odwagą, kreatywnością i uporem inspiruje mnie do codziennego działania. Zuzia, gdy wszyscy inni mówią już dalej się nie da, Ona podejmuje ostateczną próbę i udowadnia, że wszystko jest możliwe.

Nazwa Donum Animo dokładnie określa istotę coachingu, terapii i pracy na zasobach, które drzemią w nas samych. Jedno tylko jest potrzebne – Chęć odkrycia ich i rozwijania, chęć wyjścia poza strefę własnego komfortu, bo tylko wówczas jakość naszego życia zmieni się na lepsze.

Czy coaching działa?

Cytat jednego z moich klientów: “Wierzyłem, że coaching mi pomoże, ale nie sądziłem, że aż tak bardzo!”

Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju
ul. Bojanowskiego 26
40-772 Katowice
NIP: 634-125-27-11
REGON: 383982880

ING Bank Śląski:
INGBPLPW 22 1050 1214 1000 0092 8125 3428

Nasz nowy gabinet !!! już od sierpnia zapraszamy na
ul. Kolejową 57 (Biurowiec SG Synergia)
40-602 Katowice
Polityka prywatności | © 2020 Donum Animo.