Izabela Kalus

Izabella Kalus

Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi uwrażliwiło mnie na różnorodność ludzkich potrzeb. Z wielkim szacunkiem i zrozumieniem staram się podchodzić do każdego jako indywidualności. Wiem, jak ważną rolę odgrywa światopogląd i wartości każdego człowieka, a także jak silna, a jednocześnie krucha potrafi być psychika ludzka. Swoją rolę postrzegam jako towarzyszenie klientom w procesie poszukiwania siebie a także rozwiązań umożliwiających zmianę sposobu funkcjonowania i myślenia. Chcę wspierać odpowiedzialność, autonomię i rozwój swoich klientów oraz wzmacniać ich wiarę i zaufanie do siebie.

Jestem psychologiem, coachem i arteterapeutą.
W swoim życiu zawodowym doświadczenie zdobywałam współpracując z dziećmi i młodzieżą w ramach ośrodków pieczy zastępczej, z rodzinami oraz klientem indywidualnym w ramach wsparcia psychologicznego i poszerzania dobrostanu, jak również prowadząc warsztaty rozwojowe.

Jestem propagatorką psychologii pozytywnej i pracy z klientem opartej o zasoby jednostki. Stale podnoszę swoje kompetencje dokształcając się i uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i konferencjach. Obecnie w centrum mojego zainteresowania jest kształcenie psychoterapeutyczne w nurcie ericksonowskim.

Prywatnie jestem żoną z wieloletnim stażem i matką dorosłego już syna, osobą ciekawą świata oraz ludzi i nimi niezmiennie zainspirowana. Rodzina jest dla mnie fundamentem, który pozwala mi rozwijać się i realizować w różnych dziedzinach życia. Lubię podróżować i aktywnie spędzać wolny czas, kreując swoją rzeczywistość. Na równi cenię spotkania z przyjaciółmi i chwile refleksji w samotności.

Do współpracy zapraszam osoby w kryzysie, w depresji, będących w trudnej sytuacji życiowej, z niskim poczuciem własnej wartości, poszukujące siebie, możliwości i rozwiązań, które pozwolą mieć poczucie wpływu i zadowolenia w swoim życiu.

Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju
ul. Bojanowskiego 26
40-772 Katowice
NIP: 634-125-27-11
REGON: 383982880

ING Bank Śląski:
INGBPLPW 22 1050 1214 1000 0092 8125 3428

Nasz nowy gabinet !!! już od sierpnia zapraszamy na
ul. Kolejową 57 (Biurowiec SG Synergia)
40-602 Katowice
Polityka prywatności | © 2020 Donum Animo.