Magdalena
Przybylak

Jestem PASJONATKĄ ŻYCIA,
Życie jest dla mnie fascynującą opowieścią, która jest wypełniona różnorodnymi chwilami. Pozytywne trzeba celebrować, a z negatywnych wyciągać wnioski. Wszystko jest po coś i nie ma w życiu przypadków.

Jestem liderem, ekspertem w przeprowadzaniu firm i ludzi przez zmiany, ekspertem w zarządzaniu sprzedażą, przedsiębiorczą kobietą i konsultantką biznesową oraz matką, partnerką i przyjacielem.

Moją pasją jest stały rozwój i poznawanie otaczającego nas świata. Czuję się spełniona, kiedy wspieram moich Klientów na drodze rozwoju osobistego i cieszę się z efektów jakie osiągają.

Moja misja

Wspieram Ludzi w zmianach życiowych i zawodowych, które prowadzą do: skutecznego osiągania celów, uświadomienia sobie zdolności do realizacji własnych aspiracji, odkrywania własnych talentów i potencjału. Najważniejsze, aby ludzie doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ.

Moje wartości

  • rozwój
  • profesjonalizm
  • autentyczność
  • empatia
  • opanowanie
  • samoświadomość i zmysł obserwacji
  • umiejętność aktywnego słuchania
  • koncentracja na celu
  • umiejętność motywowania
  • samodyscyplina i konsekwencja

Czy coaching działa?

Cytat jednego z moich klientów: „Wierzyłem, że coaching mi pomoże, ale nie sądziłem, że aż tak bardzo!”

Moja droga zawodowa

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, gdzie ukończyłam kierunek Zarządzania i Marketingu.
Jestem certyfikowanym coachem, posiadam Certyfikat Coaching and Training House w Katowicach, firmy posiadającej akredytację International Coach Federation.

W trakcie mojej ponad 20 letniej kariery w korporacjach finansowych, głównie w Deutsche Banku, miałam okazję zarządzać i współpracować z wieloma wspaniałymi Ludźmi.
Moja praca polegała głównie na wspieraniu ich, motywowaniu i zachęcaniu do wyjścia poza strefę komfortu, tak aby wykorzystali zasoby i potencjały, które w sobie mają.

Budowałam długoterminowe relacje biznesowe zarówno z klientami korporacyjnymi, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi.
Zasad biznesu i relacji uczyłam się rozpoczynając karierę od stanowiska Opiekuna Klienta, poprzez departamenty ryzyka kredytowego, szkoleń, dochodząc do stanowiska Dyrektora Oddziału.
Jednak zawsze w relacjach biznesowych fascynował mnie Człowiek, jego ograniczenia i możliwości, talenty, charaktery i osobowości.
Wiedziałam, że chcę iść taką drogą zawodową, która pozwoli mi pogodzić te dwa ważne dla mnie obszary – Biznes i Człowiek w całej okazałości i z całym otaczającym go światem.

Dlatego w pewnym momencie mojej drogi zawodowej podjęłam decyzję o budowaniu i rozwijaniu własnej firmy.
Nazwę Donum Animo – co znaczy z łac. Dar umysłu – zawdzięczam mojej Córce Zuzannie, która swoją odwagą, kreatywnością i uporem inspiruje mnie do codziennego działania. Zuzia, gdy wszyscy inni mówią już dalej się nie da, Ona podejmuje ostateczną próbę i udowadnia, że wszystko jest możliwe.

Nazwa Donum Animo dokładnie określa istotę coachingu, pracy na zasobach, które drzemią w nas samych. Jedno tylko jest potrzebne – Chęć odkrycia ich i rozwijania, chęć wyjścia poza strefę własnego komfortu, bo tylko wówczas jakość naszego życia zmieni się na lepsze.

Poznaj moją ofertę coachingową